מיני חלבה בטעמים באריזה מהודרת

"אחוה" משיקה מארזי חטיפי מיני חלוה בטעמים באריזה מהודרת
חברת אחוה,היצרנית המובילה בישראל של מוצרי חלוה,טחינה ודברי מאפה,משיקה מארזים חדשים למוצרי החלוה מתוצרתה: מארז חטיפי מיני חלוה בטעמים ומארז חטיפי מיני חלוה ללא סוכר. מארז חטיפי מיני חלוה כולל 18 חטיפים בהם 6 יחידות בטעם וניל,6 יחידות עם פןלי קקאו,6 יחידות עם פיסטוקים. מארז חטיפי מיני חלוה לא סוכר כולל 15 חטיפים עם 49 קלוריות בלבד ליחידה. המארזים החדשים הנם קופסא שקופה מהודרת,כשכל חטיף מכיל כ-50% טחינה גולמית,הידועה ביתרונות הבריאותיים ובכמות הוויטמינים,המינרלים,הסידן והברזל שהיא מכילה וארוז באריזה אישית שומרת.
החלוה נחשבת כממתק הבריא ביותר וכמוצר הבריאות המתוק ביותר. היא ידועה בטעמה הערב לחיך וביתרונות האיכותיים והבריאותיים. חטיפי החלוה ללא סוכר, מסייעים לשמירה על תזונה מאוזנת ומאפשרים צריכה של מתוק במנות אישיות. החלוה מצטיינת בטעם עשיר ומרענן ובעלת מרקם אחיד המאפשר הנאה צרופה מהטעם הייחודי של החטיף.

חברת "אחוה", יצרנית הטחינה, חלוה ודברי מאפה, ממשיכה לשמור על מקומה בראש מותגי הטחינה והחלוה הנמכרים ביותר בישראל לשנת 2016. על פי דו"ח סטורנקסט לחודש פברואר 2017, מחזיקה "אחוה" בנתח שוק כספי של מעל ל- 54% בקטגוריית חלוה ארוזה. לאחרונה זכתה סדרת ממרחי הטחינה המתוקים של אחוה בפרס מוצר השנה לשנת 2017.

מחיר מומלץ לצרכן: 10 שקלים.
כשר פרווה בהשגחת בד"ץ העדה החרדית ירושלים.

להשיג ברשתות השיווק והחנויות המובחרות

תגובות

רשומות פופולריות