סיכום שנה 2017-אנשים טובים באמצע החיים

כמו בכל שנה בחודש דצמבר זמן טוב לסיכומים אין ספק שאת השנה הנוכחית יש צורך לתעד!!! שנה מוצלחת במיוחד!!!
גולת הכותרת ניתוח השתלת כלייה לבעלי שיחיה,השנים הלא פשוטות שחלפו עד הניתוח, לוו בהמון רגעי שפל ובאתגרים נפשיים ופיזיים גדולים ורבים, עבורו ועבור בני משפחתנו. "מספיק לעבור רק טיפול דיאליזה אחד ולחוש את כל תופעות הלוואי שנלוות לו, כדי לקבל מושג על מה אני מדבר".והיו כאלה 3 בשבוע, מדיי שבוע, במשך כמה שנים. למזלי אלוהים שלח לנו מלאך תורם אלטרואיסטי!!!!! תורמי כליה אלטרואיסטים הם אנשים מיוחדים, אבל אין עוד אחד, יחיד ומיוחד כמוהו. שעות בודדות אחרי הניתוח שלו, כשהוא עדיין מחובר למכשירים, התעקש לקום על הרגליים ולהגיע לחדר של בעלי כדי לבדוק איך הוא מרגיש. מרגש אותי לחשוב על זה, מרגש אותי לחשוב על החיוך והאנרגיות שלו, ובעיקר מרגש אותי לדעת שיש אנשים כמוהו, שמסתובבים בינינו ושכל העומד לנגד עיניהם הוא טובת הזולת. "יש לנו שתי כליות כדי לתרום אחת למי שצריך", אמרת לבעלי. מה עוד נשאר לומר אחרי משפט כזה? כנראה שרק תודה. תודה לך על מי שאתה.
כארבעה חודשים אחרי חזרנו לחיים,לדברים הפשוטים המקומות,
הטיולים והריחות.
פרק ההחלמה בבית ארך חודשיים. הילדים חזרו למסגרותיהם. מתקשרים תכופות ומוודאים שהכל בסדר והאם יש צורך במשהו.
חשוב להם מאד להיות מעודכנים בכל תוצאת בדיקה. אנחנו מגיעים לביקורים ובדיקות מעקב פעם בשבועיים באיכילוב שם בוצעה ההשתלה. חשוב לנו מאד שהם מעודכנים. אני כבר רגועה יותר,מבינה שיש עליות וירידות, אבל בסה"כ אנחנו בשיפור. 

בנינו לעצמינו תכנית יומית של ארוחות מסודרות, הליכות ומנוחות. בתחילה ההליכה היה לו קשה, לאט בהתמדה ובעידוד רב של הילדים הלך וגדל המרחק, והגענו לצעדה יומית של כ-5 ק"מ.
מאחלת לנו ולכם שנת בריאות, לפני הכל, שנת שגשוג, אושר והרבה רגעים מאושרים.

בהמשך.... במישור המקצועי חזרתי ליצור ולייצר כל מיני מטעמים משתדלת להפוך כל מתכון לבריא יותר, עברנו לקמח כוסמין,חיטה מלאה ברוב המוצרים המון ירקות ופירות.
ואם פספסתם את הרשומות הטעימות שזכו לאלפי צפיות הנה הם לפניכם לחיצה על שם המתכון תוביל אתכם למתכון.
במקום הראשון-רוזאלך בצק שמרים דק במילוי נוטלהבמקום השני-עוגיות שושנים עם פטנטבמקום השלישי-מרק חרירה


במקום הרביעי-קציצות אבוחצירה


במקום החמישי-מעמולים בריבוע


במקום השישי-עוגת שכבות קרם וניל מרנג וקצפת


במקום השביעי-עוגת מדובניק-עוגת דבש רוסיתבמקום השמיני-בייגלך שומשום


במקום התשיעי-עוגת גבינה אוראו שוקולד לבן


במקום העשירי-בצק אחד שלושה מתכונים

לסיכום אני רוצה להודות לכולכם על האהבה,תמשיכו לעקוב באינסגרם-yafraf בדף הפייסבוק "יפצ'וק מבשלת ואופה"להגיב,לשתף,ואני אמשיך לפנק במתכונים נהדרים♥♥

תגובות

רשומות פופולריות